تجربه عمل بواسیر

تجربه عمل بواسیر با لیزر از زبان بیماران….(نظرات مردم)

در این صفحه قصد داریم به تجربه بیماران که قبلا در مرکز درمان تهران جراحی لیزری انجام داده اند، بپردازیم:

بواسیر چیست ؟ بواسیر یا همان هموروئید یکی از شایع ترین بیماریهای مقعدی است. دسته ای از بیماران به دلایلی همچون ترس، خجالت و یا عدم آگاهی از نتیجه ی لیزر، درمان بواسیر را به تاخیر  می اندازند. به همین از تعدادی از بیماران خواستیم، تجربه خود را از عمل بواسیر برای ما بازگو کنند تا بتوانیم آن را در اختیار سایر بیماران قرار دهیم.

بیشتر بخوانید : عمل بواسیر با لیزر

ارتباط با کلینیک

برای ارتباط با مشاوران و ارتباط با کلینیک از طریق این شماره تماس با ما در ارتباط باشید.

تجربه عمل بواسیر با لیزر برای بیماری که 3 سال درگیر بود …

عکس قبل و بعد عمل بواسیر

من مریم هستم و 30 سال سن دارم. بیماری من از حدود 3 سال قبل با یبوست شدید شروع شده بود. بعد از یک دوره طولانی یبوست، هنگام دفع مدفوع خونریزی داشتم.

داروهای مختلف مثل پماد آنتی هموروئید مصرف کردم، اما علائم من هر روز شدیدتر میشد تا جایی که موقعی که برای دفع به دستشویی میرفتم زائده ای از مقعد خارج میشد.

ابتدا تلفنی با کلینیک تماس گرفتم و با توضیحاتی که از علائم دادم دکتر تشخیص بواسیر دادند. قرار شد یک روز بعد برای معاینه حضوری به کلینیک مراجعه کنم. بعد از معاینه دکتر تشخیص بواسیر داخلی درجه سه دادند و جراحی لیزری بواسیر را تجویز کردند. 

با توجه به اینکه من شاغل هستم و بچه ها کوچک داشتم، شرایط بستری در بیمارستان را نداشتم. پزشک به من اطمینان داد که عمل سرپایی هست و بعد هم میتونم طبق معمول به کارهای روزمره برسم.

روز عمل خیلی استرس داشتم ولی کادر حرفه ای کلینیک خیلی به من در حفظ آرامش کمک کردند. پزشک از من خواست روی تخت دراز بکشم، و بعد بی حسی موضعی تزریق شد. در طول عمل که کمتر از 40 دقیقه هم طول کشید هیچ دردی احساس نکردم. بعد از لیزر جای عمل درد و خونریزی نداشت. فقط بعد از رفتن به دستشویی مقدار کمی خون آبه از مقعد خارج میشد، این مورد هم دکتر از قبل گفته بودن که طبیعی است و نگران نباشم.

چون عمل با لیزر انجام داده بودم نیازی به بخیه یا پانسمان هم نبود. چون هیچ مشکلی نداشتم فقط یک روز مرخصی گرفتم و فردای روز عمل تونستم زندگی روزمره رو شروع کنم.

تا یک ماه بعد از عمل روی بالشتک های دوناتی شکل می شستم و طبق توصیه دکتر، روزی دو بار هم یک لگن از آب گرم پر می کردم و 10 دقیقه در اون میشستم. گاهی اوقات هم که درد خفیف داشتم از داروهای مسکن استفاده میکردم.

علائم من و آثار جراحی در طی 4 هفته به طور کامل برطرف شد. از دکتر و کادر حرفه ای که به من کمک کرد، تا بتونم از دست این بیماری رها بشم، صمیمانه متشکرم.

بیشتر بخوانید : عمل سرپایی بواسیر چیست؟

ویزیت آنلاین در واتساپ

جهت مشاوره آنلاین و رزرو نوبت ویزیت به این شماره در واتساپ پیام دهید.

تجربه عمل لیزری بواسیر از زبان مرتضی

عکس قبل و بعد از عمل بواسیر با لیزر

من مرتضی هستم و 55 سال سن دارم. از شهر قم برای انجام لیزر درمانی به مرکز درمان تهران مراجعه کردم. نحوه آشنایی من با کلینیک از سرچ در گوگل بود. چون مدت زیادی درد و خونریزی داشتم و پماد های مختلف هم امتحان کرده و نتیجه نگرفته بودم، تصمیم داشتم خیلی سریع جراحی انجام بدم. 

همان روز برای کادر درمان عکس بواسیر ارسال کردم، دکتر بعد از بررسی گفتن که بواسیر داخلی من از نوع درجه 4 هست و باید سریعاً عمل لیزری انجام بدم. چون تا قبل از این تعریف زیادی از لیزر شنیده بودم، خیلی سریع قبول کردم. دکتر همان روز برای من وقت جراحی لیزری تعیین کردند، و فرمودن که نیاز به هیچ آزمایش خاصی قبل از انجام عمل نیست.  قرار شد 4 روز بعد برای درمان به کلینیک بروم.

روز عمل، مراحل لیزر خیلی سریع انجام شد. چیز که برای من در مورد لیزر بسیار تعجب آور بود، این بود که نه تنها درد و خونریزی در طول عمل وجود نداشت بلکه بلافاصله بعد از عمل علائم من به طور کامل رفع شده بود. 

همان روز مرخص شدم. دکتر گفتن مانعی برای نشستن در ماشین ندارم فقط بهتر هست که تا از بین رفتن اثرات داروی بیحسی رانندگی انجام ندهم.

تا 2 روز بعد از عمل مقدار کمی ترشحات خونی بعد از مدفوع از مقعدم خارج میشد. طبق دستور دکتر تا یک هفته داروی آنتی بیوتیک مصرف میکردم و در کمتر از 2 هفته تمامی علائم من رفع شده بود.

بیشتر بخوانید : دکتر بواسیر چه متخصصی است؟

رزرو نوبت ویزیت

برای رزرو نوبت ویزیت و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در واتساپ ارتباط باشید.

تجربه عمل فوری هموروئید در 30 دقیقه

عکس قبل و بعد عمل بواسیر با لیزر

سلام. من 28 سال سن دارم و ساکن تهران هستم. علت بیماری من یبوست شدید بود، و علائم من با درد شدید مقعد شروع شد. بعد از چند روز برجستگی هایی  در اطراف دریچه مقعد ظاهر شدند که پس از مراجعه به پزشک عمومی مشخص شد، بهبواسیر خارجیمبتلا هستم و ایشان مصرف پماد آنتی هموروئید را تجویز کردند.

بعد از گذشت یک ماه از مصرف پماد، درد من خیلی شدیدتر شده بود، جوری که حتی توانایی نشستن هم نداشتم. این بار دور مقعد هم این بار کبود شده بود.

بیشتر بخوانید : هزینه جراحی بواسیر با لیزر

پس از سرچ در اینستاگرام؛ سایت با آقای دکتر آشنا شدم و بعد از اینکه عکس فرستادم. آقای دکتر تشخیص دادند که بواسیر خارجی من ترومبوزه شده یعنی لخته خون در بواسیر ایجاد شده بود و به دلیل اینکه درمان انجام ندادم علائم من شدید تر از قبل شد.

به تجویز آقای دکتر، فردای همان روز جراحی لیزری انجام دادم و ایشان با لیزر قسمتی که متورم شده بوده به همراه لخته خون تخلیه کردند. من بعد از عمل درد خفیفی داشتم و مقدار کمی هم خونریزی بعد از اجابت مزاج مشاهده میکردم.

به لطف آقای دکتر بعد از 1 هفته به طور کامل بیماری من از بین رفته بود و جای زخم هم روی پوست باقی نماند.


بیشتر بخوانید : بهترین میوه برای درمان بواسیر

32 دیدگاه دربارهٔ «تجربه عمل بواسیر با لیزر از زبان بیماران….(نظرات مردم)»

 1. بنده چندین ماه سخت زندگیم رو گذروندم درد بسیار شدیدی داشتم که اوایل با مسکن تا دو روز قابل تحمل بود با گذشت زمان با روزی ۵ امپول مسکن هم کنترل نمیشد واقعا وحشتناک بود خدا شاکرم که در ادامه خدا دکتر عزیز رو سر راهم قرار داد و به اون همه درد و رنجم پایان داد واقعا دست بوستون هستم اقای دکتر کار درست که با صبر و تحمل و متانت تون برای مریض هاتون وقت میذارید و انلاین هم به تمامی سوال ها جواب میدین سپاسگذارتونم

 2. من هانیه ۳۴ ساله قبل از بارداری یبوست شدید داشتم چندین دکتر متخصص همدان رفتم فقط داروهای ملین به من دادند متاسفانه در بارداری خیلی اذیت شدم هم خونریزیزی شدید وهم همورئید خیلی اذیت میکرد ،دوماه بعد ار بارداری چندین دکتر رفتم همه میگفتند عملتون در بیمارستان یک هفته باید بیمارستان بمانید درکلا من با بچه کوچک نمیتونستم ، در سایت جستجو کردم دکتر که عمل بدون درد ،بدون بستری نوشته بودن زنگ زدم کلینیک دیدم بله خوشبختانه بدون بستری بود .فردا رفتم تهران رفتار تمام کارکنان بخصوص رفتار بسیار خوب دکتر من همون جا بدون استرس عمل انجام دادم عمل کلا ۳۵ دقیقه طول کشید یک هفته خیلی کم درد داشتم روزی دوبار در تشت اب گرم مینشستم .ممنونم از دکتر تمام کارکنان پرسنل مرکز درمان تهران

    1. بله برخی از بیماران تا چند روز بعد از عمل مقدار اندکی درد و سوزش دارند. اما معمولاً این درد قابل تحمل هست.

 3. سلام من سه ماه قبل جراحی بواسیر با لیزر انجام دادم الان خیلی راضی هستم و از اقای دکتر ممنونم. میخواستم به بیماران توصیه کنم حتما با لیزر جراحی کنن. من اصلا درد و خونریزی نداشتم. بعد از عمل بخیه نداشتم و زخم هام خیلی زود خوب شدن از آقای دکتر ممنونم

 4. سلام. من سه روز دیگه قرار هست که جراحی لیزری انجام بدم. خیلی نگران نبودم ولی الان استرسم کمتر شد و امیدوارم همه چیز به خوبی پیش بره

 5. سلام وقت بخیر
  من جراحی لیزری انجام دادم. خیلی راحت بود و اصلا درد نداشتم. بعد از عمل هم بدون مشکلی در دفع و یا خونریزی سپری شد. ممنون از جناب دکتر

 6. سلام ببخشید من بواسیر خفیف دارم و میخوام عمل لیزر کنم فقط میشه منو در جریان بزارید بعد عمل درد داره یا نه بعدش خیلیا میگن نمیتونی دستشویی کنی و خیلی درد داره ممنون میشم منو در این باره در جریان بزارید

  1. مشاور کلینیک

   سلام. معمولا درد ندارد، بعضی از بیمارن درد خفیف دارند، و این بستگی به نوع بواسیر دارد. خیر مشکلی برای دفع وجود ندارد.

 7. سلام آقای دکتر وقت بخیر. من تجربه عمل توسط آقای دکتر داشتم. خیلی راضی هستم. لیزر اصلا درد نداشت و زخمم خیلی زود تر از اونکه فکرکنم خوب شد.

 8. سلام. میخواستم از آقای دکتر تشکر کنم بابت این جراحی ماهرانه، من مشکلم کاملا حل شده و کاملا راضی هستم.

 9. سلام. جناب دکتر. ازتون واقعا ممنونم مشکل من کامل حل کردید. بنده حدود یک ماه هست بواسیر لیزر کردم کامل مشکلم حل شده و درد و خونریزی همون روز اول برطرف شد.

 10. سلام میخواستم از آقای دکتر تشکر کنم من سه هفته پیش در این کلینیک عمل بواسیر با لیزر انجام دادم و خیلی هم راضی هست. بعد از لیزر به خونه برگشتم و تا روز بعد کمی خونآبه دفع کردم ولی بعدش کامل مشکلم رفع شد واقعا ازتون ممنونم.

 11. سلام. من سه روز قبل عمل بواسیر انجام دادم وخیلی هم راضی هستم فقط کمی درد و سوزش دارم باید چیکار کنم اون هم رفع بشع؟

  1. سلام. با کنترل رژیم غدایی و مصرف فیبر از یبوست جلوگیری کنید. در صورتی که درد و سوزش شدید بود برای معاینه حضورا تشریف بیارید.

 12. سلام اقای دکتر نظرات مردم راجب لیزر بواسیر خوندم و می خوام این عمل انجام بدم چطور می تونم وقت ویزیت بگیرم؟

 13. سلام من مقعدم زخم شده و هرروز بعدازاجابت مزاج اول مدفوع سفید و ادامه شل هست چرا اینجورشده دلیلش چیه؟میشه راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *