دکتر بواسیر

دکتر بواسیر و بهترین متخصص هموروئید در تهران

اگر می خواهید اطلاعات مفید و بیشتری در مورد دکتر بواسیر و یا یافتن یک متخصص هموروئید با تجربه در این زمینه داشته باشید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

بواسیر بیماری به شدت آزار دهنده ای است، درد شدید، سوزش و خونریزی که گاها با بیرون زدگی های گوشتی از مقعد همراه میشود. صریحاً بگوییم که، اگر می خواهید خیلی سریع از علائم این بیماری خلاص شوید، و هزینه و زمان خود را هدر ندهید، قید درمانهای موقتی مثل روشهای خانگی را بزنید و مستقیماً برای درمان با روش قطعی با پزشک مشورت کنید.

هموروئید چیست؟

بیماری بواسیر یا هموروئید

بواسیر یا  بیماری هموروئید واریسی شدن یا به زبان عامه گشاد شدن سیاهرگ ها در داخل کانال مقعد (رکتوم) و یا خارج از آن و بر روی دریچه مقعدی است. مقعد دارای تعداد زیادی پایانه عصبی است، بنابراین با هر نوع آسیبی مثل بیماری هموروئید به شدت ملتهب و دردناک میشود.

بیشتر بخوانید : هموروئید چیست؟

همان طور که ذکر کردیم، هموروئید متورم شدن سیاهرگ های مقعد است که موجب میشود در طولانی مدت زائده هایی گوشتی از مقعد خارج شوند. متاسفانه هیچ روشی برای برگشت این سیاهرگ ها به حالت اولیه وجود ندارد. پس تنها راهی که می ماند، قطع کردن و یا جدا کردن آن با جراحی است.

اگر در رابطه با روشهای این درمان تحقیق کرده و از بیماران دیگر و یا پزشک خود سوال کرده باشید، حتما می دانید که بهترین روشی که همه بر آن اتفاق نظر دارند؛ درمان بواسیر با لیزر است.

درمان لیزری این بیماری، یعنی به جای اینکه پزشک با تیغ جراحی این زائده را از بین ببرد، از قدرت لیزر برای برش استفاده می کند. با این کار آسیب کمتری به موضع جراحی وارد میشود. درد و خونریزی که در اثر تماس تیغ با پوست ایجاد میشود، نیز ناپدید خواهد شد. حال این ویژگی ها را به قطعی بودن درمان و سریع و سرپایی بودن آن اضافه کنید،

بیشتر بخوانید : عمل بواسیر با لیزر

مشاوره با پزشک در واتساپ

برای پرسش سوالات خود، مشاوره رایگان و یا رزرو نوبت ویزیت به این شماره در واتساپ پیام دهید.

برای درمان بواسیر به چه پزشکی مراجعه کنیم؟

برای تشخیص هموروئید می توانید ابتدا از پزشک عمومی یا متخصص بیماریهای گوارشی کمک بگیرید. اما این پزشکان نمی توانند در درمان این بیماری به شما کمک کنند!

از آنجایی که هموروئید برای درمان قطعی نیاز به جراحی دارد. بنابراین بیماران باید پس از تشخیص به متخصص جراحی عمومی برای رفع این بیماری مراجعه کنند. البته می توان برای صرفه جویی در زمان و هزینه از همان ابتدا به متخصص جراح عمومی مراجعه کنید.

همین حالا نوبت ویزیت بگیرید.

همین حالا از پزشک متخصص جراح وقت ملاقات بگیرید و برای درمان بواسیر اقدام کنید.

آیا انتخاب پزشک تاثیری در نتیجه درمان لیزری دارد؟

پاسخ مسلماً مثبت است. انتخاب پزشکی که تخصص و تسلط کامل بر بیماری و نحوه درمان آن دارد، نه تنها در مورد بواسیر، بلکه در رابطه با درمان هر نوع عارضه ای ضروری است.

توجه داشته باشید که هموروئید در ناحیه ای بسیار حساس واقع شده است و هر نوع اشتباهی در درمان میتواند آن را تحت تاثیر قرار دهد. به طور مثال یکی از شایع ترین مشکلاتی که بیماران پس از درمان هموروئید به روش جراحی سنتی از آن شکایت دارند، بی اختیاری در کنترل گاز روده و مدفوع است. اگر دکتر بواسیر در طی جراحی، آسیبی به عضله مقعدی (اسفنکتر مقعد) وارد کند. احتمال بی اختیاری وجود دارد.

از طرفی دیگر کار با اشعه لیزر به جز تخصص پزشکی نیازمند تخصصی ویژه و تجربه است. اگر پزشک شما به خوبی با نحوه کار با دستگاه لیزر آشنایی نداشته باشد، ایجاد عوارض دیگر دور از انتظار نیست.

اما نتایج این درمان به اثبات رسانده است که اگر برای درمان لیزری به جراح یا پزشک متخصص هموروئید مراجعه کنید، احتمال عود مجدد بیماری و عوارض بعدی آن کمتر از 2% است.

مشاوره رایگان درمان

برای مشاوره رایگان و دریافت نوبت ویزیت میتوانید همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید.

آماده شدن برای ملاقات با پزشک

اگر هر یک از علائم و نشانه های هموروئید را دارید، باید در اولین فرصت از پزشک عمومی وقت ملاقات بگیرید. در صورت نیاز، پزشک برای ارزیابی و یا درمان، شما را به متخصص گوارش (متخصص گوارش) یا متخصص جراح عمومی ارجاع می دهد.

اطلاع از نکات زیر می تواند به شما در آمادگی برای ملاقات با پزشک کمک ویژه ای نماید.

آنچه که می توانید انجام دهید :

لیستی از موارد زیر تهیه کنید:

 • علائم و شدت و مدت زمان شروع آنها
 • اطلاعات شخصی کلیدی، از جمله عادات روده ای و رژیم غذایی، به ویژه مصرف فیبر
 • تهیه لیست از تمام داروها، ویتامین ها یا مکمل هایی که مصرف می کنید ، از جمله دوزهای آن

سوالاتی که باید از پزشک خود بپرسید

  برخی از سوالاتی که باید در مورد بواسیر از پزشک بپرسید، عبارتند از:

 • علت احتمالی علائم من چیست؟
 • آیا وضعیت من موقتی است یا دائمی؟
 • آیا من در معرض عوارض مربوط به این بیماری هستم؟
 • شما چه رویکرد درمانی را توصیه می کنید؟
 • آیا من نیاز به جراحی دارم؟
 • من مشکلات پزشکی دیگری دارم. چگونه می توانم اینها را همراه با بواسیر مدیریت کنم؟

چه انتظاری از پزشک خود داشته باشید :

به احتمال زیاد پزشک از شما سوالاتی می پرسد، از جمله:

 • علائم شما چقدر ناراحت کننده هستند؟
 • عادات روده ای معمول شما چگونه است؟
 • رژیم غذایی شما چقدر فیبر دارد؟
 •   چه چیزی علائم شما را بهبود می بخشد؟
 •   چه چیزی علائم شما را بدتر می کند؟
 • آیا در خانواده شما کسی هموروئید یا سرطان روده بزرگ، راست روده یا مقعد داشته است؟
 • آیا تغییری در عادات روده خود ایجاد کرده اید؟
 • آیا در حرکات روده ، متوجه خونریزی شده اید؟

قبل از ملاقات با پزشک از انجام خود درمانی و انجام درمان های خانگی بپرهیزید، اما می توانید با مصرف غذاهای پر فیبر مانند میوه ها، سبزیجات و غلات کامل و یا مکمل فیبر بدون نسخه مانند Metamucil یا Citrucel یبوست را مدیریت کنید.

بهترین دکتر هموروئید در تهران

بهترین دکتر متخصص برای جراحی بواسیر با لیزر، پزشکی است که همزمان با تخصص، تجربه کافی را نیز داشته باشد. دکتر مرکز درمان تهران بهترین متخصص هموروئید در تهران است. دکتر عضو هیئت علمی دانشگاه و دارای بورد تخصصی جراحی است و با سالها تجربه در زمینه درمان بیماریها نشیمنگاهی از جمله درمان کیست مویی، بواسیر، شقاق و درمان فیستول با لیزر به یک متخصص مجرب و درجه یک تبدیل شده است.

دکتر در طول یک ماه 100 ها مورد بیمار مبتلا به هموروئید را معاینه و درمان می کند و این خود ضمانتی بر تجربه عملی این دکتر بواسیر است.

مرکز درمان تهران از قدیمی ترین مجموعه های درمان بیماریهای نشیمنگاهی است که از پزشکان و کادری حرفه ای تشکیل شده است. این کلینیک در مرکز شهر تهران (میدان ونک) واقع شده است. دارا بودن محیطی استریلیزه و استفاده از بهترین تجهیزات روز دنیا از نقاط قوت این مرکز به شمار می رود. یکی دیگر از ویژگی های این کلینیک دریافت هزینه مناسب از بیماران و مطابق باتعرفه های سازمان بهداشت است.

بیشتر بخوانید : هزینه جراحی بواسیر با لیزر

شرایط ویژه برای بیماران شهرستان

از هر زاویه ای که لیزر را ببینیم از جراحی بواسیر سنتی بهتر است! با انجام لیزر دیگر نیازی به تحمل درد و خونریزی، بستری در بیمارستان و … نیست. پس همه بیماران ترجیح می دهند که با لیزر درمان شوند، اما شاید در برخی از شهرهای ایران روش نوین درمان بواسیر یا همان لیزر وجود نداشته باشد. در این موارد بیماران می توانند یک روز به تهران سفر کرده و در کمتر از یک ساعت هموروئید را برای همیشه از بین ببرند.

به بیماران توصیه می‌کنیم قبل از مراجعه حضوری از بواسیر عکس گرفته و برای ما در واتساپ ارسال کنند تا مشاوران ما بعد از تشخیص بواسیر به این گروه از بیماران نوبت لیزر بدهند. از آنجایی که لیزر نیاز به بستری در بیمارستان ندارد، بیماران می توانند بعد از لیزر که معمولاً کمتر از نیم ساعت زمان می برد، به شهر سکونت خود بازگردند.

تشخیص آنلاین بیماری

با ارسال عکس به این شماره واتساپ در تشخیص بیماری بواسیر به شما کمک میکنیم.

سوالات متداول

اگر پزشک گوارش در دسترس نباشد، به چه پزشکی مراجعه کنیم؟

در صورتی در شهر محل زندگی شما پزشک گوارش نیست، می توانید از متخصص جراحی عمومی کمک بگیرید.

چگونه می توان از مرکز درمان تهران نوبت ویزیت گرفت؟

دکتر همه روزه از 9 صبح تا در 10 شب در خدمت بیماران است. برای نوبت دهی نیز می توانید با شماره های  02186084973 و 09199536808 تماس بگیرید.

برای درمان بواسیر با لیزر از چه پزشکی کمک بگیرم؟

لیزرتراپیست یا پزشکی که علاوه بر تخصص پزشکی، دوره های درمان های لیزری را طی کرده و تجربه کافی را در این زمینه داشته باشد. دکتر استاد و با 20 سال تجربه در زمینه درمان بیماریهای نشیمنگاهی یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شود.

آیا تشخیص و درمان بواسیر با لیزر در یک روز انجام میشود؟

بله ز برای بیمارانی که از شهرهای دیگر مراجعه می کنند، چنین امکانی را فراهم کرده است.

41 دیدگاه دربارهٔ «دکتر بواسیر و بهترین متخصص هموروئید در تهران»

 1. سلام ماه قبلی جراحی لیزری انجام دادم، می خواستم بگم مشکلم کامل حل شده و از دکتر تشکر کنم.

 2. سلام خدمت جناب دکتر
  آقای دگتر بیشتر از سه سال عهست که دچار بواسیر شدم. وقت جراحی ندارم ولی میخوام خیلی سریع تر از دست این بیماری خلاص بشم. چه راه حلی را پیشنهاد می کنید؟

 3. سلام
  آقای دکتر بنده دچار آی بی اس نوع یبوست هستم.چند وقت هست بخاطر یبوست و خشکی مدفوع دچار احتمالا شقاق شدم.کمی رد خون روی سطح مدفوع مشاهده کردم.در کولونسکوپی هم همورئید اینترنال اشاره شده.آیا قابل درمان هست و باتوجه به نوع بیماری ذکر شده میشه از ایجاد دوباره آن جلوگیری کرد؟!

  1. سلام. شما به هموروئید یا بواسیر داخلی مبتلا هستین، این بیماری با شقاق متفاوت هست. بله بواسیر قابل درمان هست ولی فقط با جراحی! این بیماری با دارو و پماد یا درمان خانکی برطرف نمیشود. بهترین راه درمان این بیماری لیزر درمانی هست. به هیج وجه جراحی بواسیر توصیه نمی کنم عوارض این جراحی از خود بیمار بسیار بیشتر هست.
   بله می توانید با درمان یبوست و رعایت یکسری نکات از عود مجدد بواسیر یشگیری کنید.

 4. سلام آقای دکتر هموروئید چه علائمی دارد؟ من اطراف مقعدم خیلی متورم شده و درد داره. میشه بهم بگین این بیماری دقیقا چی هست؟ ممنون

 5. سلام اقای دکتر
  میخواستم بدونم بواسیری که داخل مقعده و هنوز خارج نشده را می توان با لیزر برداشت یا خیر؟

 6. سلام آقای دکتر شوهرمن ۲۰سال است که همورویید داخلی داره با روده تحریک پذیر.با کولونوسکوپی مشخص شد طول روده ۲۰سانت اضافه شده از بس سردستشویی زیاد میشینه .دوبارتاحالا عمل شده ولی دوباره چندسالی میشه خونریزی داره چندتا دکتررفتیم میگن صلاح نیست دوباره عمل بشه نظرشماچیست.سپاسگزار

  1. سلام علت عود مجدد بیماری همین سندروم روده تحریک پذیر هست. با رعایت رژیم غذایی دوره یبوست و اسهال به خداقل کاهش بدین. در مورد عمل باید حضوری تشریف بیارین بعد از معاینه مشخص بشه که می تونن عمل انجام بدن یا خیر. برای اطلاعات بیشتر با این شماره تلفن 2186084961 تماس بگیرید.

 7. سلام اقای دکتر
  من یبوست دارم و یبوستم باعث شده زخم در انتهای روده یعنی مقعدم به وجود بیاد و خونریزی دارم طوری که بعد از مدفوع قطره قطره خون میچکه مدتی بود شیاف هموروئید مصرف میکردم بهتر شده بود ولی دوباره شروع شده و شدت خونریزی به نظرم بالاست طوری که قطرات خون به ۱۰ عدد هم میرسه
  به نظرتون نیازه به پزشک مراجعه کنم؟

  1. مشاور کلینیک

   سلام. بله حتما به پزشک مراجعه کنید. زخم مقعد درمان قطعی دارد. این همه خونریزی باعث کم خونی میشه و مشکلات دیکه هم ایجاد میکنه. توصیه میکنم از مصرف خودسرانه دارو پرهیز کنید. این دارو ها عوارض خاص خود را دارند .

 8. سلام روز بخیر
  من مدت خیلی زیادی هست که بواسیر خارجی مبتلا هستم آیا این بواسیر را می‌توان با لیزر درمان کرد؟و اگر بله هزینه لیزر بواسیر خارجی چقدر است

  1. مشاور کلینیک

   سلام. بله لیزر همه انواع بواسیر را درمان می کند. بستگی به اندازه بواسیر داره. برای اطلاع از هزینه دقیق به این شماره (۰۹۱۹۸۷۷۰۲۸۴) در واتساپ پیام دهید.

 9. با سلام.
  من مرد هستم و 30 سال سن دارم.
  در حالت عادی هیچ مشکلی ندارم اما بعد از مدفوع درد دارم . آیا بواسیر دارم؟

 10. با تشکر از آقای دکتر
  کارتون عالیه خسته نباشید میگم به شما و همکاران زحمت کشتون

 11. سلام آقای دکتر. من تعریف شما رو از دوستان شنیدم. میخواستم بدونم آیا بواسیر خارجی که عفونت کرده هم میشه با لیزر برداشت؟ و اینکه بعد از لیزر باید چند روز استراحت کنم؟

  1. مشاور کلینیک

   سلام. بله میشه. با لیزر هر نوع بواسیری در هر مرحله ای درمان میشه. بعد از لیزر نیازی به استراحت نیست.

 12. سلام جناب دکتر آیا برای درمان بواسیر حتما باید جراحی انجام داد؟ نمیشه با دارو رفعش کرد؟ من بندرعباس زندگی میکنم و اونجا کلینیک لیزر نیست.

  1. مشاور کلینیک

   سلام. بله تنها راه قطعی درمان بواسیر، جراحی ( به روش سنتی یا لیزر ) است. مشکلی نداره میتونه یک روز تشریف بیارید تهران. همون روز جراحی انجام بدن و به شهر خودتون برگردید.
   جراحی بواسیر با لیزر سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی در کمتر از نیم ساعت انجام میشود.

 13. سلام جناب دکتر.
  بنده 65 سال سن دارم و 20 روز هست که هموروئید گرفتم رفتم دکتر و گفتن که باید جرا حی انجام بدم. میخواستم بدونم آیا منم میتونم لیزر کنم یا بستگی به تشخیص پزشک داره؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. مشاور کلینیک

   سلام. میتونید لیزر انجام بدین مانعی نیست! برای اطلاع بیشتر و یا رزرو نوبت ویزیت با این شماره تلفن تماس بگیرید : 2186084961

 14. سلام و درود. بنده به مدت 3 هفته هست که درد شدید و خونریزی وبواسیر خوب ندارم. تصمیم گرفتم لیزر کنم. ایا میتونید برای من وقت ویزیت بگذارید. باتشکر

  1. مشاور کلینیک

   سلام. بهترین راهکار برای درمان بواسیر، لیزر درمانی است. با استفاده از لیزر میتوان سرپایی، بدون درد یا خونریزی این بیماری را درمان نمود.

 15. سلم. جناب دکتر. من در قزوین زندگی میکنم آیا میتونم قبل از اینکه بیام برای معاینه بهم وقت لیزر بدین؟
  البته قبلا به دکتر مراجعه کردم و تشخیص بواسیر دادن.

  1. مشاور کلینیک

   سلام. بله میتونید تلفنی وقت بگیرید برای لیزر و یک روز تشریف بیارید تهران و بعد از لیزر هم به شهرتون بر گردید. عمل لیزر سرپایی و بدون درد یا خونریزی انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *