هزینه درمان فیستول با لیزر

هزینه عمل فیستول با لیزر 💰 در بیمارستان دولتی و خصوصی

💵 هزینه درمان فیستول با لیزر از 3 میلیون تومان به بالا شروع میشود. عوامل مختلفی مثل اندازه و نوع فیستول، دستمزد دکتر فیستول، امکانات و دستگاه لیزر استفاده شده در کلینیک درمان تهران در تعیین قیمت عمل فیستول موثرند. هزینه دقیق لیزر فیستول پس از معاینه بیمار توسط پزشک مشخص خواهد شد.

🔔 بهتر است بدانید هیچ نوع بیمه ای این هزینه را پرداخت نخواهد کرد. زیرا عمل سرپایی و کمتر از 6 ساعت و بدون بیهوشی می باشد و شامل بیمه نمی شود و هزینه آن کاملاً آزاد است.

اطلاع از هزینه عمل و مشاوره رایگان

برای مشاوره و رزرو نوبت ویزیت با این شماره تماس بگیرید:

هزینه عمل فیستول در بیمارستان دولتی و خصوصی

هزینه درمان فیستول با لیزر همانطور که با قیمت عمل جراحی سنتی فیستول تفاوت دارد در بیمارستان دولتی و خصوصی هم متفاوت می باشد. برای مثال هزینه عمل فیستول در بیمارستان دولتی کم تر بوده اما “هزینه جراحی فیستول در بیمارستان خصوصی” به دلیل سرویس و خدمات بیشتری که برای بیمار ارائه می شود کمی بیشتر می باشد.

بهتر است بدانید که بیشتر بیمارستان ها مجهز به دستگاه لیزر نیستند و لیزر فیستول فقط در کلینیک های خصوصی انجام میشود اما هزینه عمل فیستول با لیزر در این کلینیک ها چقدر است؟

برای تعیین هزینه دقیق درمان این بیماری با لیزر، بیمار ابتدا با کلینیک تماس می گیرد و پس از تعیین نوبت ویزیت برای معاینه به کلینیک مراجعه می کند. پزشک پس از معاینه و انجام آزمایش های لازم هزینه درمان را به او خواهد گفت. بیمار می تواند همان لحظه در مرکز درمان تهران تصمیم بگیرد و در همان روز هم با لیزر درمان شود یا اینکه روز دیگری برای درمان مراجعه کند.

هزینه عمل فیستول با لیزر کمتر است یا جراحی؟

بیماری فیستول مقعدی یا ناسور در نتیجه ی برقراری یک ارتباط (تونل) یا اتصال غیر طبیعی مابین بخشی از روده و پوست اطراف مقعد شکل میگیرد. این بیماری عفونی به شدت دردناک بوده و باعث خارش، سوزش و ترشحات عفونی می شود، بنابراین باید بدون فوت وقت درمان شود!

تا به این لحظه هیچ بیماری نبوده که ادعا کند فیستول داشته و با دارو و روش های خانگی و یا مالیدن عسل خوب شده باشد. فیستول تنها 2 راه درمان قطعی دارد: جراحی و لیزر . اما بین این دو روش هزینه جراحی فیستول کمتر است یا هزینه لیزر؟

تعیین هزینه لیزر فیستول

برای تعیین حدود هزینه، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بعد از بررسی وضعیت شما، هزینه را اعلام کنند.

عوارض جراحی فیستول با لیزر

جراحی عوارض و معایب زیادی مثل بی اختیاری، بازگشت و عود مجدد فیستول، تنگ شدن و یا گشاد شدن مقعد، عوارض بیهوشی و …را دارد. در صورتی که لیزر به صورت سرپایی بدون نیاز به بیهوشی، با امکان بازگشت %0 و کمترین دوران نقاهت برای بیمار قابل انجام است.

با این حال بیشتر افراد تا اسم لیزر را می شنوند هزینه زیاد آن به ذهنشان می آید و تصمیم می گیرند برای کمتر شدن هزینه، درد و عوارض جراحی را تحمل کنند.

غافل از اینکه جراحی سنتی فیستول گرچه در ابتدا هزینه کمتری نسبت به لیزر دارد اما اگر هزینه های پنهان و جانبی آن را حساب کنید متوجه می شوید که از هزینه لیزر هم بیشتر می شود. پس قبل از انتخاب نوع روش درمان بر اساس هزینه، خوب فکر کنید تا بعد از جراحی و عود مجدد فیستول نیازی نباشد دوباره به سراغ درمان با لیزر بروید.

بیشتر بخوانید : عمل فیستول با لیزر بهتر است یا جراحی؟!

هزینه عمل فیستول با لیزر

فیستول مقعدی بیماری پیچیده ای است، هر چقدر درمان این بیماری را به تاخیر بیندازید، عفونت گسترش پیدا کرده و تعداد مسیر های فیستول هم بیشتر می‌شود که در این صورت نه تنها عوارض مختلف این بیماری را تجربه خواهید کرد بلکه، مجبور به پرداخت هزینه ی بیشتری بابت درمان هستید. 

هزینه عمل فیستول با لیزر

برای از بین بردن مسیر فیستول، بهترین روش سریع و قطعی لیزر است. در این روش نور لیزر جایگزین چاقوی جراحی شده و آسیب ها و عوارض بعدی جراحی سنتی را به طور کامل حذف کرده است. در ضمن این درمان سرپایی است و بدون درد یا خونریزی انجام می‌شود.

هزینه لیزر فیستول بر اساس میزان پیشرفت بیماری و تعداد مسیر های فیستول و آسیب وارده تعیین میشود. به همین جهت امکان تعیین یک مبلغ مشخص برای همه بیماران وجود ندارد. برای تعیین هزینه، باید پزشک شما را معاینه کند.


آیا بیمه هزینه لیزر فیستول را تقبل می کند؟

پاسخ این سوال بستگی به بیمه طرف قرارداد شما دارد. بیمه تامین اجتماعی و سایر بیمه‌ها معمولاً هزینه‌ی مربوط به جراحی‌های سرپایی که بیمار بستری نمی‌شود، را پرداخت نمی‌کنند، بنابراین هزینه عمل فیستول با لیزر را نیز تقبل نمی‌کنند. 

با این حال برخی از بیمه‌های تکمیلی این هزینه را بر عهده می‌گیرند. در این مورد بهتر است با شرکت بیمه ی خود در ارتباط باشید.

هزینه جراحی فیستول در بیمارستان خصوصی

جراحی سنتی فیستول (ایجاد برش در مسیر فیستول و تخلیه عفونت) هزینه‌های سرسام آوری دارد. برای انجام این جراحی باید بیمار داروی بیهوشی دریافت کند که این مسئله نه تنها برای سلامتی مضر است، بلکه به شدت بر افزایش هزینه‌ها اثر گذار خواهد بود.

از طرفی برای عمل فیستول در بیمارستان خصوصی باید حداقل یکی دو روزی را بستری شوید، که این خود هزینه‌های گزافی به دنبال دارد.

 تعیین میزان دقیق هزینه عمل جراحی فیستول امکان پذیر نیست. فاکتور‌های نظیر دستمزد دریافتی پزشک، هزینه دریافتی بیمارستان و اتاق عمل و تعداد شب‌هایی که در بیمارستان بستری می‌شوید و ….بر میزان این هزینه اثرگذارند و می‌توانند آن را افزایش دهند.

مزیت‌های لیزر فیستول در درمان تهران

– دریافت هزینه ای مناسب تر در مقایسه با دیگر کلینیک ها
-تجهیزات پیشرفته
-پزشک متخصص و حرفه ای
-نوبت دهی فوری
-درمان در یک جلسه سرپایی

برای اطلاعات بیشتر ، در مورد دکتر فیستول و متخصصص مناسب بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

چرا قیمت لیزر فیستول برای بیمار از جراحی به صرفه تر است؟

لیزر درمانی از تمامی جهت از جمله هزینه، نسبت به جراحی سنتی برتری دارد. هزینه جراحی سنتی گاهاً تا چندین برابر از هزینه درمان فیستول با لیزر بیشتر می‌شود، علت این موضوع موارد زیر است:

 • برای جراحی سنتی نیاز به بستری در بیمارستان است در حالی که لیزر سرپایی و در کمتر از نیم ساعت انجام می‌شود.
 • برای جراحی سنتی باید از داروی گران قیمت و مضر بیهوشی استفاده شود، ولی لیزر با استفاده از بی حسی موضعی قابل انجام است.
 • لیز دوره نقاهت نداشته و از فردای روز عمل می‌توانید به کار‌های روزمره خود برسید. در حالی که جراحی سنتی به چندین هفته استراحت در منزل و مرخصی نیاز دارد.
 • لیزر روش قطعی است که تنها در یک جلسه انجام می‌شود. در حالی که جراحی سنتی معمولاً همراه با دیگر روش‌ها بوده و در صورت موفقیت آمیز نبودن بیمار ناچار به تکرار درمان است.

از طرفی در انجام جراحی سنتی پروسه درمان از آزمایشات مختلف تا بستری و انجام جراحی طولانی بوده و این اتلاف وقت موجب پیشرفت بیشتر بیماری خواهد شد. خود این موضوع می تواند هزینه‌های شما را افزایش دهد.

سوالات متداول هزینه درمان فیستول با لیزر

هزینه لیزر فیستول بیشتر است یا جراحی؟

بی شک هزینه جراحی فیستول در بیمارستان چندین برابر لیزر درمانی است. با انجام لیزر هزینه های مربوط به بستری در بیمارستان، داروی بیهوشی حذف میشوند.

آیا بیمه های تکمیلی هزینه لیزر فیستول را تقبل می کنند؟

بله بیشتر بیمه ها این هزینه را تقبل می کنند.

هزینه دقیق لیزر فیستول چقدر است؟

هزینه دریافتی بستگی به نوع فیستول و شدت و اندازه آن دارد.

هزینه عمل فیستول در بیمارستان دولتی ارزانتر است؟

خیر به دلیل پیچیدگی در روش درمان و خدمات بیشتر هزینه درمان فیستول در بیمارستان بیشتر و در مرکز درمان تهران به کمترین نرخ خود است.

78 دیدگاه دربارهٔ «هزینه عمل فیستول با لیزر 💰 در بیمارستان دولتی و خصوصی»

 1. سلام. من در بهترین بیمارستان خصوصی تهران عمل کردم، خیلی درد گشیدم و چند ماه هم طول کشید، جاش خوب بشه. الانم عفونت کرده، اگر میدونستم از اول لیزر انجام میدادم که اینقدر اذیت نشم.

  1. سلام دوست عزیز من لیزر عمل کردم دردم کم شد ولی تموم نشد و دوباره بعد از پنج ماه عود کرده و آبسه کرده البته من قم عمل کردم

   1. مشاور کلینیک

    سلام. برای علت این آبسه به طور دقیق بررسی بشه. باید با پزشکی که جراحی انجام دادن مشورت کنید.

 2. سلام. من اوایل امسال بود که فیستول عمل کردم، الان مجدد عفونت کرده و درد هم دارم. باید چه کاری انجام بدم؟

 3. سلام. من چند سالی میشه که فیستول دارم. الان دکتر بهم گفتن فیستول شاخه داده و باید سریعا جراحی انجام بدم.

 4. سلام. من هم بواسیر دارم هم فیستول آیا میشه هر دوی این هارو تو یک روز با لیزر عمل کرد؟
  ممنون از پاسخگویی تون

 5. من یک ماه پیش عمل فیستول با لیزر انجام دادم، خیلی راضی بودم، درد و عفونت زخم خیلی سریع برطرف شد. از آقای دکتر ممنونم

 6. سلام. میشه هزینه دقیق اعلام کنید. من شیراز هستم و میخواستم برای درمان بیام تهران. ممنون از راهنمایی هاتون

 7. سلام من چند ماه پیش آبسه داشتم و رفتم دکتر تخلیه کرد. الان همون جای آبسه عفونت کرده و خیلی هم درد میکنه. از کجا میتونم بفهمم این آبسه است یا فیستول شده؟

  1. سلام. بله وقتی لیزر انجام میدهید، هزینه های مربوط به بیمارستان، بیهوشی و … حذف میشود. بنابراین هزینه های لیزر بسیار کمتر خواهد بود.

 8. سلام متاسفانه علیرغم امکان راهنمایی دقیق بیماران و ایجاد آرامش امنیت فکری و روانی مطابق قسم نامه یاد شده در روز ابتدای تودیع پروانه پزشکی به دلایل نامعلومی در پاسخ به اکثریت پاسخها شاهد این پاسخ هستیم «سلام. به این شماره( ۰۹۱۹۸۷۷۰۲۸۴)در واتساپ پیام بدین، راهنمایی تون می کنن» یک پیام که انگار یک رباط ان را تکرار مینماید این رسم انسانیت نیست دکتر محترم اگر قصد اخذ ویزیت و هر عنوان دیگر و جذب مشتری را دارید بهتر است راحتتر از این موضوع را عنوان نمایید و در این شرایط سخت و بحرانی کرونا و چالشهای مالی مردم با روح و روان و عواطف مردم به وضوح بازی نفرمایید ، گفتن یک پیشینه رقم‌ از « X عدد y عدد زیبنده تر و بهتر است بلاتکلیفی است ، خداوند از رک گردنتان به شما نزدیک تر است و قطعا بیماری فقط برای سایرین نیست روزی به امتحان الهی در موضوعات دیگر دچار خواهید شد و حسرت این روزها را به یاد می‌آوردید خداوند از عادل است ، لطفا کمی با وجدان عمومی و انسانی با افراد و بیماران که بعد از خدا امید به جامعه پزشکی دارند برخورد نمایید ، این رسم انسانیت و جوانمردی نیست ، میتوانید پیام بنده رو منتشر نفرمایید ولی با وجدان خودتان چه میکنید

  1. مشاور کلینیک

   سلام. قصد ما از راهنمایی و ارجاع بیماران به پیام رسان واتساپ فقط بررسی دقیق تر بیماری و مشاوره سریع تر و راحت تر هست. مشاوره ما در واتساپ هم کاملا رایگان هست میتونید امتحان کنید.

   1. درود از فیستول چجوری میشه عکس گرفت جناب؟فیستول یه کانال داخلی هست که بین غدد درون ریز روده و زیر پوست بدن ایجاد میشه،از این کانال چجوری عکس میشه گرفت؟از آبسه میشه اما از فیستول نه،فیستول معلوم نمیشه بدون معاینه چند تا ست و چه نوعی هستش،قدامیه نعل اسبیه،.و..

    1. سلام. معمولاً زخم فیستول هم از روی پوست مشخص هست. اما برای تشخیص دقیق نیاز به ام آر آی هست.

 9. سلام آقای دکتر.
  آیا شما در بیمارستان هم عمل انجام میدین؟ هزینه جراحی فیستول در بیمارستان خصوصی چقدر هست خدوداً؟

 10. سلام. به دکتر مراجعه کردم برای شقاق و بواسیر گفت که فیستول غیر فعال داری. آیا باز هم نیاز به عمل لیزر دارم و آیا امکانش هست در یک روز بواسیر و شقاق و فیستول رو باهم لیزر کنند.

  1. مشاور کلینیک

   سلام. بله فیستول باید لیزر بشه، در غیر این صورت بعد از مدتی عود خواهد کرد. بله میشه هر سه این بیماری ها را در یک روز عمل کرد. جهت رزرو نوبت ویزیت به این شماره (۰۹۱۹۸۷۷۰۲۸۴) در واتساپ پیام بدین.

 11. سلام من حدود 16 سال هست که فیستول دارم اوایل کرونا اتدازه یک عدس شده بود که رفتم بیمارستان گفتند باید بری بیمارستان عمل کنی منم چون کرونا تو اوج خودش بود نرفتم از مجرای فیستول لوله گزاشتند تا داخل رفت و از مقعد بیرون اومد چنتا هم شیافت و پاماد دادن و گفتند تا وقت عمل تو اب گرم بشین دردش کم میشه منم تا امروز عمل نرفتم و الان قطر فیستول یک( سانت در یک سانت) شده هم خیلی خجالتی هستم هم خیلی میترسم دوباره برگرده خودم تبریز هستم و باید به خاطر عمل به تهران بیام کارگر هستم میخوام بدونم هزینه این عمل چقدر است؟
  قطر فیستو 1 سانتی متر و تا پشت مقعد تونل زده
  ایا دوباره برمیگرده؟
  امکان داره دوباره بعد از چند روز به سر کارم برگردم؟

  1. مشاور کلینیک

   سلام. باید سریعا جراحی انجام بشه. عمل فیستول با لیزر سرپایی هست و یک ساعت طول میکشه بعدش هم میتونید به محل کار و زندگی تون برگردید. در مورد هزینه هم به این شماره تلفن تماس بگیرید راهنمایی تون می کنن. 2186084961

 12. اگر انسانی فکر کنید و درد دیگران را به اندازه یک ایپسیلون براتون اهمیت می داشت ، هزینه ی تقریبی را برای مردمی که مدام درک فیزیکی و روحی روانی را می‌کشند، در جدولی در وبگاه یا صفحه ی واتزاپ خودتان به معرض دید میگذاشتید تا آن درمند اعم از کارگر و کارمند یا بازنشسته تصمیم بگیرد عمل کند یا خیر .
  همه ب بندگان خدا را حواله می‌کنید به یک شماره تلفن و فرد پیامگیر (انسان یا ربت) جواله میدن به اینکه باید معاینه شوید. انسان ! شخصی که در شهرستان باشد با چه هزینه و وقتی بیاید بعد مبلغی بهش بگید که در توان او نباشد. والله این کار را نه خدا میپسند نه مخلوق خدا.
  تو کز محنت دیگران بی غمی ……………😀

  1. مشاور کلینیک

   سلام. همان طور که در متن هم توضیح دادیم، هزینه درمان هز بیمار با توجه به شرایط بیماری تعیین میشود. بنابراین نمیتوان هزینه را اعلام کرد. اما برای تعیین هزینه نیازی به مراجعه حضوری یا صرف هزینه نیست. بار ها اعلام شده مشاوره ما در واتساپ و نیز مشاوره تلفنی کامل رایگان هستند و شما میتونید فقط با یک تماس از این هزینه مطلع شوید.

 13.   سلام خانم دکتر وقت بخیر
  خانم دکتر آزمایش کولونوسکوپی من آنال فیشر بود پزشک پماد (آنای فیشر،رکتال ،آفی رکتال،لیدوکائین،دیلتیژل)تجویز کرد که نتیجه نداشت که هیچ ، باعث سوزش بسیار می شد و در نهایت عفونت و درد بیشتر شد پماد هارو گذاشتم کنار ، دوباره به پزشک مراجعه کردم تشخیص پزشک جراح آبسه پری آنال بود ! پس از جراحی حداقل چهاربار هم در مدت سه روزی که در بیمارستان بودم شستشو دادن که خیلی دردناک بود بعد مرخصی از بیمارستان داروی سفکسیم و مترونیدازول تجویز کردن ! و گفتن روزی یکبار با شامپو بچه و چند بار با آب ولرم با فشار محل رو شستشو بدم بعد سه هفته از عمل دوباره به پزشک مراجعه کردم و گفتم که محل جراحی ترمیم شده اما سوراخی به قطر حداکثر سه میل در نزدیک دو سانتی مقعد باقی مونده وهر روز و هر شب ترشحات خارج میشه ، این ترشحات چرا تموم نمیشه دکتر گفت طبیعیه و چندین ماه شاید طول بکشه الان دوماه از عمل گذشته هنوز از اون سوراخ ترشحات میاد و در چندین نوبت در طول شبانه روز شستشو و تنظیف میزارم ! هفته پیش هم یکبار چرک زیاد اومد تب بدنم رفت بالا دوباره پزشک سفکسیم و مترونیدازول تجویز کرد ! امروز هم به پزشک جراح عمومی دیگه ای رفتم بعد معاینه گفتن فیستول آنال ایجاد شده و صددرصد باید عمل بشی سوال من اینه که ترشحات من تا چه مدت ادامه پیدا میکنه و محل سوراخ آیا بسته میشه ؟ تا کی من باید آنتی بیوتیک بخورم؟ آبسه پری آنال من بعد جراحی به گفته ی پزشک، تبدیل به فیستول شده تا چه حد و چند درصد درمان قطعی
  داره ؟
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

  1. مشاور کلینیک

   سلام. بله متاسفانه به دلیل درمان نشدن کامل عفونت آبسه به فیستول تبدیل شده است. برای درمان هم باید جراحی انجام بدین. پیشنهاد میکنم اینبار به جای جراحی لیزر انجام بدین. جراحی با لیزر سرپایی و بدون درد یا خونریزی هست و مدت زمان و طول بهبودی هم بسیار کوتاه تره. برای اطلاعات کامل تر صفحه درمان فیستول را مطالعه کنید.

 14. سلام. برای درمان فیستولی که از مقعد عبور کرده چه درمانی پیشنهاد میدین؟ اگر بخوام لیزر کنم هزینه اش چقدر میشه؟

 15. با سلام.
  بنده مشکل فیستول دارم و طی مشاوره با چند پزشک نتیجه بر این شد که باید عمل لیزر انجام بدم.
  بیمه تکمیلی آرمان سفیران سلامت دارم،آیا این بیمه تکمیلی،عمل لیزر رو در کلینیک شما پوشش میده؟
  با تشکر از پاسختون.

 16. سلام. من چندین سال هست که این بیماری دارم اما جراحی انجام ندادم، الان دکتر بهم گفته باید حتما جراحی کنی عفونت خیلی زیاد شده. میخواستم بدونم هزینه عمل جراحی با لیزر در تهران چقدر است؟

  1. مشاور کلینیک

   سلام. هزینه جراحی فیستول با لیز بستگی به نوع این بیماری دارد. برای اطلاع از هزینه دقیق با این شماره تلفن تماس بگیرید : 2186084961

 17. من بخدا نه دکترم نه ایشونو میشناسم ولی وجدانا قضاوت نکنیم چون همین مورد عمل قیمتش از سه میلیون شروع میشه ومن سواد این کارو ندارم ودرک کوچیکم اینو میگه که این مریضی پیشرفت میکنه وبسته به مقدار پیشرفت هزینه وقدرت لیزر تعقیر میکنه خب اگه مثله بلانسبت ایشان خیلی از کاسبا بگن قیمت مثلا سه میلیون ومشکل شما خیلی پیشرفته باشه وداخل مطب بگن مثلا 30میلیون طبق این پیامتون که طلبکارانه س قطعا طوری دیگه میگید مثلا الکی قیمت پایین میدین ادمو بکشید اینجا هم پوله ویزیتو بگیرید هم مجبور کنید وانگ کلاهبرداریو این حرفا نه عزیز بخدا من اصلا نمیشناسم ایشونو ولی از رو صداقت شماره میذارن که شما عکس بذارید وقیمت نزدیکتر و راهنمایی کاملتری انجام بشه با عرض پوزش ازشما بابت دخالتی که انجام دادم

 18. سلام کسی توی میلاد کولونوسکوپی انجام داده؟ میخام هزینه کولونوسکوپی در بیمارستان میلاد و بدونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *