هزینه درمان کیست مویی با لیزر

هزینه درمان کیست مویی با لیزر و عمل [در تهران و کرج-1403]

یکی از مهمترین مسائل و دغدغه بیماران هزینه درمان کیست مویی با لیزر یا هزینه عمل کیست مویی در بیمارستان است. میزان این هزینه بسته به عوامل متعددی از جمله نوع عمل، مرکز درمانی، پیشرفت بیماری و نوع درمان تعیین میشود. با این حال مرکز درمان تهران یک هزینه حدودی را مشخص کرده برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از میزان دقیق هزینه با کلینیک تماس بگیرید.

کیست مویی چیست؟ این بیماری از شایع ترین بیماری نشیمنگاهی یا ناحیه دنبالچه است. این عارضه با برگشت مو به داخل پوست ایجاد میشود و می تواند موجب عفونت و التهاب این موضع گردد. از علائم کیست مویی توانیم به درد، خونریزی، خارش، سوزش و خروج ترشحات از زخم اشاره کنیم.

هزینه درمان کیست مویی با لیزر بسته به نوع و اندازه و عمق کیست مویی متفاوت است. این هزینه به طور تقریبی بین 5 تا 10 میلیون تومان متغییر است.

هزینه لیزر کیست مویی

هزینهلیزر کیست مویی چقدر است؟ این سوال از رایج ترین سوالاتی است که از مراجعین کلینیک می شنویم. درمان لیزری کیست در حال حاضر بهترین روش تایید شده برای درمان این بیماری است. این درمان موثر و سریع بوده و بدون ایجاد درد و یا خونریزی کیست را برای همیشه برطرف میکند.

هزینه لیزر کیست مویی

تعیین دقیق مقدار هزینه لیزر بدون معاینه حضوری در کلینیک امکان پذیر نیست. هزینه درمان بسته به عوامل زیر تعیین می‌شود:

 • عمق کیست
 • میزان عفونت سینوس
 • تعداد کیست ها
 • کلینیک و شهری که درمان در آن انجام میشود،

در ضمن لیزر جراحی سرپایی بوده و به همین سبب این هزینه معمولاً توسط بیمه ها پرداخت نمیشود. اما خوب است بدانید این هزینه از هر لحاظ مقرون به صرفه می باشد. زیرا با انجام لیزر اولاً هزینه های اضافی مثل بستری در بیمارستان و یا هزینه های مربوط به دوره نقاهت حذف می‌شوند. دوماً لیزر کیست مویی روشی قطعی برای درمان این بیماری است و تنها با یکبار انجام آن می توان برای همیشه از شر این عارضه خلاص شد و نیازی به تکرار درمان با سایر روشهای نخواهد بود. برای اطلاع بیشتر می توانید صفحه درمان کیست مویی را مطالعه نمایید.

درمان کیست مویی با لیزر بهترین روش موثر، قطعی برای از بین بردن انواع کیست مویی است، که بیمار در کوتاه ترین زمان ممکن می تواند به بهبودی دست یافته و خطر کمتری برای عود مجدد بیماری ایجاد میکند.


هزینه لیزر کیست مویی در مرکز درمان تهران

برای اطلاع از میزان دقیق هزینه های درمان کیست مویی با لیزر، با این
شماره تماس بگیرید.

هزینه عمل جراحی کیست مویی در بیمارستان خصوصی

هزینه جراحی کیست مویی در بیمارستان
هزینه جراحی کیست مویی در بیمارستان

به طور کلی؛ هزینه جراحی کیست مویی یا همان عمل سنتی سینوس پیلونیدال، نیز وابسته به عوامل مختلفی از جمله تعداد کیست ها و عمیق و تعداد آنها، متغیر است. جراحی سنتی در بیمارستان و تحت بیهوشی انجام می‌شود. دوره نقاهت و بهبودی پس از جراحی ممکن است چندین هفته به طول انجامد و این یعنی هزینه های اضافی تر از لیزر. برای اطلاعات بیشتر در موردعمل کیست مویی کلیک کنید.

هزینه عمل کیست مویی معمولاً توسط بیمه های طرف قرارداد پرداخت میشود. ولی با این حال بیمار علاوه بر تحمل مشکلاتی مثل درد، خونریزی و … باید هزینه اضافه تری را نیز پرداخت کند. هزینه عمل جراحی کیست مویی در بیمارستان خصوصی بیشتر از 20 میلیون تومان خواهد بود،

در اخر توجه داشته باشید که عمل جراحی نیازمند طی کردن پروسه ای طولانی برای آزمایشات قبل از عمل، آمادگی عمل، تست بیهوشی و … است، این عوامل می تواند روند درمان را به تاخیر انداخته و مشکلات دیگری را در پی داشته باشد.

آیا بیمه هزینه درمان کیست مویی را پرداخت می کند؟

عمل جراحی لیزری در مطب پزشک و بدون استفاده از بیهوشی و سرپایی انجام میشود. معمولاً بیمه های درمانی اصلی مثل بیمه تامین اجتماعی هزینه های جراحی های سرپایی که کمتر از 6 ساعت به طول انجامد و بیمار بیهوش نشود، را پرداخت نمی کنند. 

اما در رابطه با بیمه های تکمیلی قضیه متفاوت است. بیمه ی تکمیلی بیمه ای است که در کنار بیمه های درمانی اصلی ارائه میشود، البته هستند شرکت هایی که بدون داشتن بیمه نیز، خدمات بیمه تکمیلی ارائه می دهند.

بیمه های تکمیلی با درصد های متفاوتی ( بسته به نوع بیمه شما ) هزینه های لیزر کیست مویی را پرداخت میکنند. بنابراین لازم است قبل از انجام لیزر از شرکت بیمه ی خود در مورد میزان و نحوه پرداخت هزینه های لیزر بیماری کیست مویی در کلینیک اطلاعات کافی را بگیرید.

مشورت با پزشک در واتساپ

پزشک مرکز درمان تهران در واتساپ آماده پاسخگویی به سوالات بیماران است.

چرا هزینه درمان در بیمارستان گرانتر از کلینیک است؟

بی شک یکی از فاکتورهای مهم برای بیماران هزینه ای است که در مقابل دریافت خدمات درمانی پرداخت می کنند. یکی از مزیت های لیزر کیست مویی در مرکز درمان تهران در مقایسه با عمل جراحی در بیمارستان پرداخت هزینه ی کمتر است. علت این موضوع حذف هزینه های جانبی است. در واقع با انجام لیزر می توانید هزینه های زیر را حذف کنید: 

 • هزینه های مربوط بستری در بیمارستان قبل و بعد از جراحی
 • هزینه تیم جراحی
 • هزینه داروی بیهوشی
 • هزینه های جراحی و اتاق عمل
 • آزمایشات قبل از جراحی

در مرکز درمان تهران، درمان سرپایی انجام میشود و بیمار نیازی به دریافت داروی مضر بیهوشی ندارد. تنها در صورت نیاز پزشک از بیحسی موضعی استفاده میکند. درمان لیزری در یک جلسه انجام میشود و به مراتب موثر تر از عمل جراحی است، پس نیازی به پرداخت مجدد هزینه برای تکرار درمان و یا انجام سایر روشهای درمان ها نیست.

از طرفی بعد از عمل جراحی سنتی بیمار مجبور است چند هفته ای را در منزل برای طی کردن دوران نقاهت و تا بهبودی زخم سپری کند، بنابراین نیاز به مرخصی چند هفته ای از شغل خود دارد که این خود نیز می تواند هزینه های سنگینی را بر خانواده تحمیل کند. در حالی که در مقابل،؛ لیزر در کمتر از نیم ساعت انجام شده و بیمار بعد از آن می تواند روال عادی زندگی را در پیش گیرد.

بنابراین می توانیم بگوییم لیزر بهترین روشی است که با آن می توانید با پرداخت کمترین هزینه، در کمتر از نیم ساعت برای همیشه با بیماری کیست مویی خداحافظی کنید.

وقت ویزیت

برای مشاوره و تعیین وقت ویزیت تماس بگیرید.

سوالات متداول هزینه درمان کیست مویی با لیزر

چگونه از هزینه لیزر کیست مویی مطلع شویم؟

برای اطلاع از هزینه دقیق لیزر با این شماره تلفن ( 02186084961) تماس بگیرید.

آیا بیمه تکمیلی هزینه درمان کیست با لیزر را تقبل می کند؟

بله برخی از بیمه ها این هزینه را میپردازند.

آیا کلینیک شما پرداخت قسطی هم دارد؟

خیر

هزینه جراحی سنتی بیشتر است یا لیزر کیست مویی؟

جراحی سنتی، هزینه هایی مثل بستری در بیمارستان موجب شده این درمان گران تر باشد.

هزینه درمان کیست مویی با لیزر در کرج و تهران متفاوت است؟

هزینه درمان کیست مویی با توجه به نوع بیماری و کلینیکی که به آن مراجعه میکنید متفاوت است.

38 دیدگاه دربارهٔ «هزینه درمان کیست مویی با لیزر و عمل [در تهران و کرج-1403]»

 1. سلام، من بچه کوچیک دارم و نمیتونم بیمارستان بستری بشم. شما چه راهی رو برای درمان کیست مویی پیشنهاد می کنید؟

 2. سلام دکتر. آیا برای لیزر بیهوشی انجام میشود؟و اینکه بعد از عمل ایستادن و نشستن سخته؟ و سوال آخر اینکه چقدر طول میکشه تا زخم را درمان بشن؟

  1. سلام. برای لیزر نیازی به بیهوشی نیست و عمل با بی حسی انجام میشود. بله ممکن است ایستادن و نشستن برای بیماران دشوار باشد، بهتر است بر روی شکم دراز بکشید. بعد از لیزر معمولاً یک هفته تا ده روز زمان می برد تا جای زخم ترمیم شود. اما بعد از جراحی سنتی زمان ترمیم زخم می تواند تا یک ماه هم کاهش یابد.

  1. سلام اگر عمل با لیزر انجام شود، در کمتر از دو هفته زخم بهبود می یابد. اما اگر جراحی سنتی انجام شود. ممکن است ترمیم شدن زخم چندین ماه طول بکشد.

  1. سلام. بله هزینه درمان کیست مویی از دو نیم میلیون تومان شروع میشود. برای اطلاع از هزینه دقیق از کیست مویی عکس بگیرین و به شماره ۰۹۱۹۸۷۷۰۲۸۴ در واتساپ ارسال کنید.

 3. سلام. اقای دکتر من رفتم دکتر و تشخیص کیست مویی دادن، دکتر گفتن بهتر است لیزر انجام بدم. میشه هزینه لیزر کیست مویی اعلام کنید، ممنون

 4. سلام و وقت بخیر من می خواستم بدونم بالای سر داخل موی سرم یه غده تشکیل شده آیا مربوط ب کیست هستش و باید جراحی بشه

 5. سلام. میشه راهنمایی کنید منو. میخواستم بدونم هزینه درمان کیست مویی با لیزر بیشتر یا جراحی کیست مویی؟

  1. مشاور کلینیک

   سلام. هزینه های بستری در بیمارستان، بیهوشی و جراحی و عوارض بعدش مسلماً از لیزر بیشتر خواهد بود.

 6. سلام. هزینه لیزر کیست مویی حدود چقدر هست؟ و اینکه من بیمه تکمیلی بنیاد شهید دارم آیا قبل می کنید؟

  1. مشاور کلینیک

   سلام. بهترین راهکار درمان کیست مویی با لیزر است. لیزر سرپایی، بدون درد و خونریزی این بیماری را درمان میکند.

 7. سلام دکتر خدایی خسته شدم چقد مریضی بیخودیه باعث خجالته من لیزر کنم میتونم سرکار برم کارم سقف کاذب کناف هستش نمیتونم بیکار بمونم خونه

  1. مشاور کلینیک

   سلام. به نظر میاد کارتون سنگین باشه، اگر با لیزر عمل کنید، حداقل 2 هفته ای باید در منزل استراحت کنید. البته این بستگی به اندازه کیست هم داره. اما اگر با جراحی عمل کنید، بین 2 الی 6 ماه باید در منزل استراحت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *