درباره ما

کلینیک عابدیان اولین و مجهزترین مرکز تخصصی لیزر درمانی در تهران است که با بیشتر از 20 سال سابقه فعال در زمینه درمان بیماریهای نشیمنگاهی، آماده خدمت رسانی به شما بیماران عزیز می باشد.
کلینیک عابدیان یکی از بهترین مراکز لیزر درمانی در تهران است چرا که از بهترین تجهیزات و دستگاه های لیزر در این مرکز استفاده میشود تا خدمت رسانی به بیماران به بهترین نحو ممکن انجام شود. علاوه بر این کلینیک عابدیان محیطی آرامش بخش و استریلیزه را برای بیماران فراهم کرده تا از هر نظر اطمینان خاطر داشته باشند.
در ضمن ما سعی کردیم که تعرفه های درمانی را به حداقل کاهش دهیم تا بیماران دغدغه هزینه درمان را نداشته باشند.
در این مرکز تخصصی کلیه درمان ها به صورت سرپایی و بدون نیاز به دریافت بیهوشی و در کمتر از نیم ساعت انجام میشوند.


پزشک کلینیک عابدیان کیست؟


دکتر بیژن عابدیان، متخصص جراح و دارای بورد تخصصی جراحی و همینطور عضو هیئت علمی دانشگاه هستند که بیشتر از 20 سال تجربه درمان انواع بیماریهای وریدی و جراحی های مقعدی را داشته و تا به حال درمان موفق هزاران بیماری مشابه را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است.
همچنین کادر این مرکز درمانی از افراد متخصص و دوره دیده انتخاب شده است که می توانند به درمان موثر بیماری شما کمک شایانی کنند.


تماس با ما ….


پاسخگویی : از شنبه تا پنجشنبه – 8 صبح تا 23 شب


بیماران عزیز می توانند از طریق شماره تماس هایی که در ادامه اشاره شده است، برای مشاوره و تعیین وقت ویزیت با کلینیک عابدیان در ارتباط باشند.


شماره تماس :
02186084961
09198770283
09198770284

شماره واتساپ : 09198770284
آیدی اینستاگرام drabedian_laser@


آدرس : تهران میدان ونک، کوچه صانعی ( جنب دادگاه خانواده)، پلاک 50، طبقه 5 و واحد 15